Przejdź do treści

Wieczór Panieński

Beata Knapik
Beata Knapik
2024-01-18
Super.Polecam.Miła obsługa.Relax gwarantowany,a piwko- niebo.
starro starro
starro starro
2024-01-12
Polecamy!!! To najlepsze piwne spa jakie odwiedziliśmy! 😃 polecamy każdemu! Bardzo miła obsługa. Klimatyczne miejsce, zadbane. Doświadczycie pełnego luzu i relaksu. Cóż mogę dodać… na pewno wrócę, bo na 1000% warto 🙂 Byliśmy z partnerem i chętnie wezmę tutaj przyjaciółki na wspólny wypad 🙂
Dominik Szlichcin
Dominik Szlichcin
2024-01-11
Krzysztof Hyra
Krzysztof Hyra
2024-01-06
Miejsce godne polecenia. Bardzo nam się podobało, pełen relaks. Na pewno tam wrócimy.
Mariusz Kaleta
Mariusz Kaleta
2024-01-06
Super
Adrian Brodziński
Adrian Brodziński
2024-01-03
Super lokal! Bardzo miła obsługa. Świetne miejsce do odpoczynku i relaksu z drugą połówką.
Damian W
Damian W
2023-12-31
Bardzo fajny klimat, polecam z drugą połówką 🙂
chechel
chechel
2023-12-29
Bartek Godula
Bartek Godula
2023-12-21
Pozytywne zaskoczenie! Bardzo fajna forma relaksu. Duży wybór piw 🍺👌Świetna obsługa i atmosfera. Polecam serdecznie 🙂

Wieczór Panieński w Piwnym Spa

Wieczór Panieński w Piwnym SPA w Sosnowcu to ciekawy pomysł na prezent, fantastyczna atrakcja dla przyszłej Panny Młodej oraz wyjątkowa atmosfera i doskonała zabawa w klimatycznym miejscu.

Podczas wieczoru panieńskiego w Piwnym SPA będzie można korzystać z relaksacyjnej i odżywczej kąpieli winnej, piwnej lub mlecznej wraz z degustacją wyśmienitych trunków. Do dyspozycji będzie również łoże ze słomą z owsa.

Pobyt w Piwnym SPA z pewnością stanie się wyjątkowym prezentem i niezapomnianą atrakcją wieczoru panieńskiego w kameralnym lokalu, zarezerwowanym na wyłączność. Odpowiedni klimat i super muzyka będą dopełnieniem wspaniałej zabawy. W trakcie seansu uczestnicy otrzymają do degustacji trunki zgodnie z ofertą Piwnego SPA.

Dysponujemy akcesoriami dla przyszłej Pani Młodej – diadem, welon, szarfa z napisem Pani Młoda, dla pozostałych Pań (szarfy z napisem Wieczór panieński) oraz książkę i karty do gry z zadaniami. Sala jest przystrojona balonami. Kolorystyka biało-złota.

Oferta wieczór panieński w Piwnym SPA w Sosnowcu dotyczy udziału od 2 do 4 osób. Kąpiele odbywają się w drewnianych baliach dwuosobowych. Prosimy o zabranie własnych ręczników, strojów kąpielowych i klapek (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników na miejscu 10 zł/1 szt).