Przejdź do treści

Wieczór Kawalerski

Barbara Nowakowska
Barbara Nowakowska
2023-11-05
Klimatyczne miejsce, wspaniała atmosfera, właściciele bardzo mili i życzliwi. Polecam to miejsce na romantyczny wieczór z drugą połówką oraz na pogaduchy przy lampce wina z przyjaciółką 🙂
Karina Zebrowska
Karina Zebrowska
2023-11-04
Kamil
Kamil
2023-11-03
Krzysztof Kupiec
Krzysztof Kupiec
2023-11-01
Dzień był ciężki. Nie miałem sił na nic, ale mieliśmy z żoną rezerwacje w piwnym spa, więc zacisnąłem pośladki, kluczyki do auta w łapę i jedziemy. Nigdy nie byłem w spa, a tym bardziej piwnym. Nie wiedziałem czego się spodziewać . Po drodze nawet żartowałem sobie, że to mogą być łowcy organów w przebraniu. Teraz, po odbytej sesji stwierdzam, że nawet gdyby miało mnie to kosztować połowę wnętrzności, to warto! Na miejscu wita nas uśmiechnięty brodacz. Szybko tłumaczy co i jak i zostawia nas samych sobie. Najpierw 45 minutek w gorącej kąpieli z zimnym piwkiem w ręce ( ja bez alko bo kierowca ), potem 15 minutek na sianku. W życiu się tak jeszcze nie zrelaksowałem. Na drogę powrotną wzięliśmy po piwnej ( naprawdę piwnej ) krówce. Do domu wróciłem nabity energia po uszy. Polecam! Jeśli jeszcze nie byłeś/byłaś, to co ty robisz ze swoim życiem?
Katarzyna Czekaj
Katarzyna Czekaj
2023-10-30
Michal Mo
Michal Mo
2023-10-26
Bajecznie
Aneta Jarguz
Aneta Jarguz
2023-10-24
Świetny Klimat, dobre piwa - bardzo polecam to kameralne miejsce 😁
Wiktoria Kalinska
Wiktoria Kalinska
2023-10-23
Fantastyczne miejsce polecam❤️
Ewa Buczak
Ewa Buczak
2023-10-22
Bardzo miło spędzone popołudnie. Miejsce godne polecenia, z wielka przyjemnością wrócę na ponowny seans.
Katarzyna Stopa
Katarzyna Stopa
2023-10-19
Super miejsce na zrelaksowanie się, wypoczęcie i odstresowanie. Fajny klimat, atmosfera. Idealne miejsce na randkę. Polecam 🙂

Wieczór Kawalerski w Piwnym Spa

Wieczór kawalerski w Piwnym SPA w Sosnowcu to ciekawy pomysł na prezent i fantastyczna atrakcja dla przyszłego Pana Młodego oraz wyjątkowa atmosfera i doskonała zabawa w klimatycznym miejscu.

Podczas wieczoru kawalerskiego w Piwnym SPA będzie można korzystać z relaksacyjnej i odżywczej kąpieli piwnej, winnej lub mlecznej wraz z degustacją wyśmienitych trunków. Do dyspozycji będzie również łoże ze słomą z owsa.

Pobyt w Piwnym SPA z pewnością stanie się wyjątkowym prezentem i niezapomnianą atrakcją wieczoru kawalerskiego w kameralnym lokalu, zarezerwowanym na wyłączność. Odpowiedni klimat i super muzyka będą dopełnieniem wspaniałej zabawy. W trakcie seansu uczestnicy otrzymają do degustacji trunki zgodnie z ofertą Piwnego SPA.

Oferta wieczór kawalerski Piwnym SPA w Sosnowcu dotyczy udziału 4 osób. Kąpiele odbywają się w drewnianych baliach dwuosobowych. Prosimy o zabranie własnych ręczników, strojów kąpielowych i klapek (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników na miejscu 10 zł/1 szt).